Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

hakansigorta@gmail.com

0312 332 55 21

Audi Kasko sigortası şirketleri

Audi Kasko sigortası şirketleri

Audi Kasko sigortası şirketleri, tarafından, araç sigortası hesaplama işlemi her yıl yeniden yapılmaktadır. Günün ekonomik koşulları, ikinci el araç fiyatları, döviz kurları, ülkenin ekonomik ve politik durumu kasko sigortası hesaplaması sırasında dikkate alınan değerler arasında yer almaktadır. Araçların marka ve modeline, bulunulan ile, aracın durumuna, teminat altına alınacak olan risklere göre sigorta hesaplama işlemi Audi Kasko sigortası şirketleri tarafından yapılır. Araç sahipleri, araç sigorta şirketlerinin internet üzerinde bulunan web sayfalarından araç sigortası sorgulama işlemi yaparak online sigorta teklifi alır. Birden fazla araç sigortasından sigorta fiyat teklifi alan araç sahipleri Audi Kasko sigortası şirketlerinin vermiş oldukları online kasko tekliflerini inceler, birbiriyle karşılaştırır ve aracı için en uygun kasko paketini seçerler.

Audi Kasko süresi 1 yıldır ve riskler gerçekleştiği takdirde kasko sigorta şirketi zararı temin etmektedir. Kafanızın karışmaması ve zamandan tasarruf için Teklif formlarından bilgilerinizi doldurup bize ulaştığınızda sizin yerinize Audi Kasko sigortası sorgulama işlemini ve sigorta şirketlerinin kasko sigorta karşılaştırmalarını sizin adınıza biz yapıyoruz ve size en geniş teminatlı ve en uygun Audi Kasko sigortasının teklifini iletiyoruz. Bm marka aracınız varsa En uygun ve en geniş teminatlı kasko poliçesini sadece Tam yetkili sigorta acenteleri vermektedir.

Audi Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

  1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
  3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
  4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Audi Kasko sigortası teklifi
Audi Kasko sigortası sorgulama