Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Audi Kasko sigortası acenteleri

Audi Kasko sigortası acenteleri

Tam Yetkili Audi Kasko Sigortası Acenteleri, yılların verdiği deneyim ve kasko hizmeti sonrası ayrıcalıklarıyla Audi araç sahiplerine en uygun fiyatlı Audi kasko sigorta hizmetini sunmaktadırlar. Siz de ayrıcalıklı hizmetleriyle bütçenize en uygun audi kasko fiyat teklifi almak için audi kasko sigortası acentelerinden destek alın. Audi marka aracınız için, en uygun ve en geniş teminatlı ve en ucuz sadece tam yetkili sigorta acentelerinden audi kasko teklifini alabilirsiniz. Audi kasko sigortası için yetkili sigorta acenteleri size kasko poliçe içersindeki ana teminatlar ve ek teminatlar hakkında geniş ve detaylı bilgi vereceklerdir. Audi kasko poliçenizde isteyeceğiniz teminatların hangilerinin olması gerektiği konularında size yardımcı olacaklardır.

Siz de Audi marka Araç sahibiyseniz ilk olarak Audi Aracınızın ve sizin ihtiyacınıza yönelik teklifleri bulabileceğiniz en uygun Audi kasko araç sigortası için araştırma yapmalısınız. Hem sizi hem de audi marka aracınızı her türlü tehlikelere karşı koruyacak olan bir audi kasko sigortası için, sigorta şirketi seçerken; size güven vermesine, sunduğu uygun ve geniş kapsamlı tekliflere, teminatlarına ve ekstra destekleri ile size sağlayacağı müthiş avantajlara özellikle dikkat etmelisiniz.

Bunun için, tam yetkili sigorta acenteleri yılların vermiş olduğu deneyimi ve kasko sigortası sonrasındaki sınırsız hizmetlerindeki ayrıcalıklarıyla audi marka araç sahiplerinin tüm kafa karışıklığına çözüm buluyor. Hem sizi hem de sevdiklerinizi güvende tutmak ve aracınızı olası tüm tehlikelere ve risklere karşı korumak artık yetkili sigorta acentelerinin ihtiyacınıza yönelik teklifleri ile mümkün hale gelecektir. Audi marka aracınıza en uygun fiyatlarla audi kasko sigortası teklifi almak için yukarıdaki formdan yararlanabilirsiniz. Audi kasko sigortası acenteleri 7 gün 24 saat daima sizin yanınızda olacaktır.

Audi Marka Aracınızın Yetkili sigorta Acenteleri vasıtası kasko poliçesinin yapılması ile sizlere şu kolaylıklar sağlanır;

 • Anlaşmalı özel ve Anlaşmalı Yetkili servislerinde Herhangi bir ödeme yapılmadan hizmet alma kolaylığı sağlar,
 • Audi marka Aracınızın onarımının yetkili serviste yapılması sonucu orijinalliğinin korunması ve kullanım süresinin uzamasını sağlar,
 • İsterseniz Audi Marka Aracınızı teslim almadan sigorta teminatınızın başlatılması güvencesini verir,
 • Sizlere özel Audi kasko fiyat indirimleri ve teminat içeriklerini sağlar,
 • Seçiminizi takiben sizler adına kasko poliçesi ve hasar işlemlerinizin takibini yapar,
 • Audi kasko Poliçe yenilemelerinizin vadesinden önce takibi yapar,
 • Hasar anında danışmanlık ve sigorta şirketleri ile servis arasında sizin adınıza hasar takibinde yardımcı olur.

Audi Marka Aracınız için Kasko Sigortası Çeşitleri

Kasko sigortasının temel olarak 4 çeşidi bulunmakta. Bu çeşitler:

 1. Dar Kasko: Ana teminat grubunun bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 2. Kasko: Ana teminat grubunun tamamının kapsama alındığı çeşit.
 3. Genişletilmiş Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek risklerden bir kısmının kapsama alındığı çeşit.
 4. Tam Kasko: Ana teminat grubunun tamamı ve ek sözleşme ile teminat kapsamına dâhil edilebilecek tüm risklerin kapsama alındığı çeşit.
Audi Kasko sigortası bedeli
Audi kasko sigortası

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır