Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araç Sigorta teklifi

Araç Sigorta teklifi

Araç Sigorta teklifleri, Sigorta Şirketleri arasında farklılık göstermektedir. Fakat bu fark fazla yüksek değildir. Araç Sigorta teklifi, genelde farklı özellikte araçlardan, kişisel özelliklerden (Meslek bilgisi, Yaş, Ehliyet yılı, Hasarsızlık indirimleri vb.) durumlardan kaynaklanmaktadır. Sigorta yapılacak Aracın Markası, Modeli, Araç Kullanım tarzı, araç sigorta tekliflerini etkilemektedir. Sigorta teklifleri Şehirden şehre de farklılık göstermektedir. Araç Sigorta teklifleri, poliçede sunulan teminatlara göre de farklılık gösterir. Sigorta Poliçesindeki Teminatlar, ek teminatlar ve isteğe bağlı teminatların tümü ile standart poliçeler arasında farklılıklar oluşması doğal bir durumdur. Araç sigortası yaptıracak kişiler internet ortamında, kolaylıkla Sigorta Şirketlerinden Araçları için sigorta teklifleri alabilir, aldıkları fiyat tekliflerini analiz ederek, sigorta şirketlerini birbiri ile karşılaştırarak kendisine en uygun gelen sigorta teklifini veren sigorta şirketine aracının sigortasını yaptırabilir. Araç sigorta teklifleri, bazı araç sahiplerine yüksek gelebilir. Fakat bir kaza olduktan sonra sigortasız araç için ödenecek fiyatlar ise çok daha fazla olabilmektedir. Araç sigortası kapsamında bulunan birçok hizmet, acil yardım, acil tıbbi yardım gibi hizmetler hesaplandığı takdirde araç sigorta tekliflerinin yüksek olmadığı araç sahipleri tarafından fark edilebilir. Aracınız için mutlaka karşılaştırmalı sigorta teklifi alın, araştırın ve uygun olanını seçin. Sigortanızı mutlaka yaptırın.

Full Kasko
Kasko Sigorta Hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır