Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araç Kasko Hesaplama

Araç Kasko Hesaplama

Araç kasko hesaplama, araçlarını kasko yaptıracak araç sahiplerine yardımcı olmak amacı ile sigorta şirketlerinin web sayfalarında yayınlanmakta ve araç sahiplerine sunulmaktadır. Araç kasko hesaplama işlemi aracın yaşına, markasına ve durumuna göre ve risk altına alınacak teminatlara göre belirlenmektedir. Araç kaskosu yaptırmak isteyen araç sahibi sigorta şirketlerinin web sayfalarına girerek istediği kasko paketini seçerek teklif alabilmektedir. Alınan teklifleri karşılaştırarak kendisi için en uygun fiyatı veren araç kasko şirketine aracını kasko yaptırabilmektedir. Araç kasko hesaplama rakamları kasko şirketleri arasında az da olsa farklılık göstermektedir. Ayrıca araç kasko hesaplama rakamları illere göre de farklılık gösterir. Hesaplanan araç kasko değeri üzerinden araç kasko sigortası poliçesi imzalanarak araç kaskosu yapılır ve araç sahibi kasko sigorta şirketine kasko primi öder. Araç kasko süresi 1 yıldır. 1 yıl içerisinde kasko paketinde bulunan teminatlardan biri, bir kaçı veya hepsi gerçekleştiği takdirde araç sahibine sigorta şirketini tarafından zararı temin edilmektedir. 1 yıl dolduğunda araç sahibi istediği takdirde araç kasko hesaplama rakamları üzerinden tekrar 1 yıl daha aracını kasko yaptırabilmektedir.

Araba Kasko Sigorta Fiyatları
Araba Kasko Hesaplamak

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır