Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araç Kasko Bedeli

Araç Kasko Bedeli

Araç kasko Bedeli süresi 1 yıldır ve her yıl yeniden belirlenmektedir Araç kasko bedeli hesaplaması şu açıdan önemlidir ki araba kasko bedeli hesaplama yaptığınız anda aracınızın kasko değeri üzerinden fiyatı hesaplanır. Araç sahipleri karşılaşılabilen tüm risklere karşı uygun hesaplı ucuz muafiyetsiz kasko bedeli ödeyerek araba kaskosu yaptırmaktadır. Araçlar için seçilen tüm riskler araç sigorta şirketleri tarafından hazırlanan sigorta poliçelerinde yer almaktadır ve araç sahipleri prim ödemesi yapmaktadır. Sigorta poliçelerinde yer alan riskler gerçekleştiği takdirde araçta meydana gelen hasar Araç kasko bedeli olarak kasko sigorta şirketi tarafından karşılanmaktadır. Sigorta Şirketlerinden Hasar sonrası hizmetleri alırken aracını yetkili veya özel servislerde tamir ve onarımını yaptırabilirsiniz.

Araba Kasko Bedeli
Araba Kasko Sigorta Fiyatları

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır