Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araba Kaskosu Hesaplama

Araba Kaskosu Hesaplama

Araba Kaskosu Hesaplama neden yapılır? Araba sahipleri yüklü miktarlarda paralar ödeyerek almış oldukları arabaları ev önünde, trafikte, park halinde iken karşılaşılan risklere karşı korumak istemekte ve araç kasko sigortası yaptırarak araçlarını teminat altına almaktadır. Araba kasko süresi 1 yıl olmakta ve her yıl araç kasko sigorta şirketleri tarafından araba kasko hesaplama işlemi yapılarak araç sahiplerine online araç kasko teklifi sunulmaktadır.

Araba kaskosu hesaplama ile hazırlanan kasko paketleri farklı teminatlar içermekte ve araç sahipleri araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfaları üzerinden online araç kasko sorgulama yapmaktadır. Araç kasko sigorta sorgulamayı araç sahipleri araç marka ve modelini, bulunulan ili, araç ruhsat numarasını girerek pratik bir şekilde yapmaktadır.

Araba kaskosu hesaplama aracın marka ve modeline, bulunulan ile ve teminat altına alınan risklere göre belirlenmektedir. Araç kasko sigorta şirketleri tarafından araba kasko hesaplama sonucu standart kasko, full kasko, ek teminatlı kasko paketleri hazırlanmakta ve araç sahipleri araçları için uygun paketi seçerek kasko yaptırmaktadır.

Araba kaskosu hesaplama işlemine göre seçilen kasko paketi içerisinde yer alan riskler araç sahiplerinin kasko yaptırmak için gittiği araç kasko sigorta şirketi tarafından hazırlanan poliçeye yazılmaktadır. Poliçe imzalayarak prim ödemesi yapan araç sahibinin arabası seçilen risklere karşı teminat altına alınır. Risklerden biri, birkaçı veya tamamı gerçekleştiğinde araçta meydana gelen hasar tutarı araç sahibine ödenmektedir. Araç kasko sigortası Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.

Araba Kasko Hesaplamak
Full Araba Kasko Hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır