Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araba Kasko Teklifi

Araba Kasko Teklifi

Araç sahipleri araba kasko teklifi ile araçlarını çeşitli risklerden korumak amacı ile isteğe bağlı olarak kasko yaptırabilmektedir ve araç kasko hesaplamaları ile araç kasko fiyatları çeşitli riskleri teminat altına alarak belirlenmektedir. Araç kasko değeri hesaplanırken aracın markası, modeli, durumu, bulunulan şehir, ruhsat sahibi ile ilgili bütün veriler üzerinden değerlendirme yapılmaktadır. Araç kasko şirketleri, araç sahiplerine farklı fiyatlar sunabilmektedir. Bu nedenle araç sahibinin tek kasko şirketi ile değil bir çok kasko şirketi ile iletişim kurarak araç kasko hesaplaması yaptırması yararına olmaktadır. Günümüzde araç kasko hesaplamaları birkaç dakika içerisinde yapılabilmektedir. İnternet üzerinde bulunan web sayfaları online olarak çalışmakta ve marka ve modeli girilen aracın, bir çok araç kasko sigorta şirketi tarafından hazırlanan kasko hesaplama fiyatları listesi döküm halinde ekrana gelmektedir. Araç değerinin dışında, kasko paketinin kapsamı ve ruhsat sahibinin bilgileri kasko hesaplama fiyatlarında farklılık yaratabilmektedir. Ayrıca bir takım indirimler de sağlanmaktadır. Araç kasko süresi 1 yıl olup, araç kasko değeri fiyatına araç üzerindeki aksesuarlar dahil edilmez.

Anadolu Sigorta Kasko Hesaplama
En Uygun En ucuz Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır