Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araba Kasko Hesaplamak

Araba Kasko Hesaplamak

Karayollarında seyreden araçların sürekli çarpma, çarpılma, devrilme, yanma, çalınma gibi riskler altında bulunması nedeni ile araç sahipleri araba kasko hesaplamak için, kasko sigorta şirketlerine araba kasko hesaplama yaptırarak araçlarını güvence altına almaktadır. Kasko sigorta şirketleri aracın marka ve modeline, durumuna ve bulunulan ile göre araç kasko hesaplama işlemi gerçekleştirerek rakamları araç sahibine sunmaktadır. Araç sahipleri standart kasko veya full kasko gibi kasko paketlerinden kendisi aracı için uygun olanı seçmekte ve seçtiği paket için kasko şirketlerinden teklif almaktadır. Aldığı teklifleri karşılaştırarak kendisi için en uygun rakamı veren teklifi değerlendiren araç sahibi kasko sigorta şirketi ile araç sigorta poliçesi imzalar. Araba kasko hesaplamasına göre prim ödemesi yapan araç sahibi aracını teminat altına almış olur. Araba kasko hesaplama kasko sigorta şirketlerine gitmeden, sigorta şirketlerinin internet üzerinde bulunan web sayfalarından da online başvuru yapılarak araç marka ve modeli belirtilerek hesaplattırılmakta ve teklif alınmaktadır. Aracını sigorta yaptıran araç sahibi 1 yıl boyunca endişe duymadan rahat bir şekilde aracı ile trafikte seyreder. 1 yıl içerisinde araba kasko hesaplama içerisinde bulunan ve teminat altına alınan risklerden biri, bir kaçı veya hepsi gerçekleştiğinde sigorta şirketi tarafından araba sahibine zarar temin edilir.

Araç Kasko Hesaplama
Araba Kaskosu Hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır