Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Araba Kasko Bedeli

Araba Kasko Bedeli

Araç sahipleri araçlarının karayollarında, otoparkta, ev önünde birçok risklerle karşı karşıya bulunduğunu bilmekte ve araçlarını risklere karşı araç kaskosu yaptırarak korumakta, araba kasko bedeli araç kasko sigorta şirketleri tarafından hazırlanmaktadır. Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından her yıl araba kasko bedeli fiyatları araç sahiplerine ve araç kasko sigorta şirketlerine ışık tutmak amacı ile web sayfalarında yayınlanmaktadır.

Araç kasko sigorta şirketleri araçların karşılaşabileceği çarpma, çarpılma, devrilme, düşme, yanma, çalınma, çalınmaya teşebbüs, sele kapılma, terör olaylarında zarar görme, yetkisiz kişilerce çekilirken zarar görme, depremde zarar görme gibi riskleri farklı kasko paketleri ile araç sahiplerine sunmaktadır. Üçüncü şahıslara karşı mali sorumluluk, hukuksal koruma, enflasyona karşı koruma, kötü niyetli kişilerin vermiş olduğu zarar gibi risklerde kasko paketlerinde yer almaktadır.

Araba kasko bedeli her kasko paketi için ayrı ayrı sunulmaktadır ve araç sahipleri, araç kasko sigorta şirketlerinin web sayfası üzerinden araba kasko bedeli listesini hızlı ve pratik bir şekilde almaktadır. Araba kasko bedeli ve riskleri inceleyen araç sahibi, uygun kasko sigorta paketini seçerek araç kasko sigorta şirketleri tarafından hazırlanan kasko sigorta poliçesini imzalamakta ve prim ödemesi yapmaktadır.

En Uygun En ucuz Kasko
Araç Kasko Bedeli

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır