Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Anadolu Sigorta Kasko

Anadolu Sigorta Kasko

Mustafa Kemal Atatürk’ün talimatı ile kurulan ilk ulusal Sigorta Şirketi Anadolu Sigorta, Sigorta Sektöründe dürüst, öncü güvenilir ve güçlü yapıya sahip olması ile tanınmaktadır. Anadolu Sigorta Kasko, bir sigorta poliçesi ile arabanızı, aracınızı bütün risklere karşı korumak için teminatlar sağlar. Anadolu sigorta kasko, Sigorta kapsamında olan sıfır aracınızın ilk bir yıl içerisinde çalınması veya hasar alması durumunda aracınızın yenisini alır veya aynı aracın parasını öder. Arabanızın kaza karışması durumunda, anlaşmalı oto servis istasyonlarından birine aracınızı ulaştırmanız veya Anadolu yardım hizmet yetkilileri tarafından ulaştırılması sonucunda herhangi bir ücret ödemeden aracınız tamir olur ve size teslim edilir. Aracınız tamir olurken size Anadolu kaskonun ücretsiz bir hizmeti olan kiralık araç hizmetinden yararlanılarak araç tahsis edilir. Anadolu sigorta kasko teminatları, yanma, çalınma, çarpma, grev, lokavt, halk hareketi, kargaşalık, terör, sabotaj, deprem, eskime payı düşülmeksizin hasar ödeme, yetkisiz kişilerce aracın çekilmesi, sel baskını, su baskını, kullanım ve gelir kaybından doğan zarar, sigara ile meydana gelen zarar(yangın hariç), anahtar kaybı, üçüncü kişilere verilen zarar, hukuksal koruma, kaza halinde tedavi masrafları, kapkaç, hasarsızlık koruma gibi teminatlardır. Anadolu Sigorta Kasko, Anadolu hizmet ayrıcalığı ile Her Zaman 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Anadolu kasko da Alabileceğiniz hizmetler yolda kaldığınız takdirde aracınızın tamire götürülmesi, ikamet yerine götürülmesi, kiralık araç tahsisi, profesyonel sürücü teminine kadar ücretsiz hizmet verilmektedir. Türkiye’nin her neresinde olursanız olun hastalık ve yaralanma halinde sağlık merkezine ulaştırılması, sağlık yardımı alınması, trafik kazalarında hukuksal harcamaların karşılanması vb. gibi hizmetler sıralanmaktadır. Anadolu Sigorta Kasko ile Anadolu Hizmet ayrıcalığından mutlaka poliçenizi yaptırarak faydalanabilirsiniz. Anadolu sigorta Tam Yetkili Acenteliğinden, Anadolu kasko sigortası yaptırmak için Anadolu sigorta teklifi, Anadolu sigorta fiyatları, Anadolu sigorta teklifi isteyin.

Allianz Sigorta Kasko
Groupama Sigorta Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır