Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Anadolu Sigorta Kasko Hesaplama

Anadolu Sigorta Kasko Hesaplama

Anadolu sigorta uzun yıllardan beri hizmet veren güvenilir bir sigorta şirketidir. Birçok alanda (kaza, sağlık, tarım, mühendislik, yangın, nakliyat) sigorta hizmeti veren Anadolu sigorta kasko hesaplama konusunda da müşteri açısından güvenilir bir profile sahiptir. Anadolu sigorta kasko hesaplama araç sahiplerine geniş kasko imkanları sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti politikasını esas alarak uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Anadolu sigorta kasko hesaplama hizmetleri de tecrübe ve deneyimle hizmet vermektedir. Poliçe yaptırmadan önce Anadolu sigorta kasko hesaplaması yaptırarak teklif almanızı öneriyoruz. Anadolu sigorta kasko hesaplama yapılmadan önce yapılacak kasko çeşidi belirlenmelidir. Seçilen kasko çeşidine göre aracın bulunduğu ile, modeline, aracın markasına ve tipine bakılarak Anadolu sigorta kasko hesaplaması yapılmakta ve kasko bedeli belirlenmektedir. Her aracın Anadolu sigortadan kasko hesaplaması farlılık göstermektedir. Anadolu sigorta kasko hesaplaması aracılığıyla uygun fiyatlar ile kasko imkanı sunulmaktadır. Uygun fiyatlarda kasko imkanı sunulmasının yanı sıra kaliteli bir kasko sigorta hizmeti verilmektedir. Bir aracın başına gelebilecek herhangi bir çarpma, çarpılma, yanma gibi kaza tehlikelerinde aracın hasarının karşılanmaktadır. Anadolu sigorta kasko poliçesinde yer alan teminatlar sigorta acentesi ve araç sahibi arasında belirlenmektedir. Ek teminatlar eklendikçe Anadolu sigorta kasko hesaplama bedeli artmaktadır. Anadolu sigorta kasko hesaplama poliçe imzalandıktan bir yıl süre ile geçerli olmaktadır. Poliçe süresi içerisinde aracın başına gelen hasarlar Anadolu sigorta tarafından karşılanmaktadır. Kasko sigorta teminatları ve bedeli Türkiye Reasürans ve Sigortalar Birliği tarafından belirlenmektedir. Dönem dönem her sigorta şirketi ve acentesi çeşitli kampanyalar yapmaktadır. Bu sebeple Anadolu sigorta kasko hesaplama yaptıracak bir araç sahibi araştırmada bulunmalı ve kendisi için en cazip teklifi kabul etmelidir. 1 yıl süre ile geçerli olduğu için araç sahipleri doğru bir seçim yapmalıdır. Doğru bir seçim ile güvenle araçlarına binmelidir. Anadolu sigorta kasko hizmeti araç sahipleri tarafından tercih edilen ve yıllardır süregelen güvenilir bir sigorta şirketidir. Türkiye’nin her noktasındaki sigorta acenteleri ile Anadolu sigorta kasko hesaplama hizmeti ile sizleri beklemektedir.

KASKO Hesaplamak
Araba Kasko Teklifi

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır