Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Allianz Sigorta Kasko

Allianz Sigorta Kasko

Allianz Sigorta, Türk sigorta sektöründe Türkiye’de bulunan Yaklaşık 2.500’ün üzerinde Yetkili Acente Topluluğuyla sigorta alanında hizmet vermektedir. Allianz Sigortanın Verdiği hizmet sadece müşteri memnuniyeti odaklıdır ve her koşulda müşterinin yanında olmak tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak ve çözüm üretmek temel prensibi olmuştur. Allianz Sigorta kasko hiçbir zaman sizi aracınızla yarı yolda bırakmaz. Hasar Sonrası Hizmetleri ile daima yedi gün 24 saat Kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir. Allianz sigorta kasko aracınıza yapacağı kasko sigortası ile çarpma-çarpılma-çarpışma durumunda, yanma halinde, sel ve su baskınlarında, çalınma durumunda, depremde, enflasyon ortamında, riskin olduğu her yerde daima sizin yanınızdadır ve yanınızda olmaya devam edecektir. Allianz sigorta her zaman 1 olmak için var. Allianz kasko sigorta poliçesi ile Otomatik Değer artışı, ferdi kaza sigortası ve ihtiyari mali sorumluluk da Allianz Sigorta Kasko teminatı altındadır. Allianz sigorta kasko teminatları, yanma, çalınma, çarpma, grev, lokavt, halk hareketi, kargaşalık, terör, sabotaj, deprem, eskime payı düşülmeksizin hasar ödeme, yetkisiz kişilerce aracın çekilmesi, sel baskını, su baskını, kullanım ve gelir kaybından doğan zarar, sigara ile meydana gelen zarar(yangın hariç), anahtar kaybı, üçüncü kişilere verilen zarar, hukuksal koruma, kaza halinde tedavi masrafları, kapkaç, hasarsızlık koruma gibi teminatlardır.Allianz Sigorta kasko sigortası bu saydığımız ana teminatların dışında, ek teminatlar da sunmaktadır. Allianz kasko da Ek teminatlar kapsamına yetkisiz kişi tarafından aracın çekilirken araca verilen zararlar, Sigara ile yanma olayları, Araç anahtarının kaybolması, arızalanması, çalınması, çalınan anahtar nedeni ile aracın çalınması riskini ortadan kaldırmak için araç kilit sisteminin değiştirilmesidir. Allianz Sigorta Kasko ek teminat kapsamında araç içerisinde bulunan kişisel eşyalarda yer almaktadır. Allianz Sigorta Kasko, tüm oto kaskolar ve markalı kasko sigortalar olarak sigorta paketleri sunar. Markalı kasko sigortaları, Volkswagen Kasko, Renault Kasko, Nis-Kasko, F Kasko, Hyundai Kasko, Seat Kasko, Skoda Kaskodan oluşmaktadır. Allianz Sigorta kasko, poliçe fiyatlandırması yaparken özel araçlar için Meslek indirimleri, Tek sürücü, Çoklu sürücü ayrımı, Avukat yargı mensubu, Askerler, Doktorlar gibi vb. Meslek gruplarına özel indirimler uygular. Mutlaka Allianz Sigortadan kasko teklifi fiyatı isteyin. Allianz kaskoyu Tam Yetkili sigorta acentelerinden satın alabilirsiniz. Allianz kasko Sigorta, 0850 399 9999 Allianz Çözüm hattı ile araç sürücülerine yolculuk sırasında ihtiyaç duyulan bilgileri sunar. Yetkili servis bilgisi alınabilir. Otel, restoran ve yol durumu hakkında bilgi edinilebilir.

Öğretmen Kasko
Anadolu Sigorta Kasko

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır