Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

2018 YILI zorunlu trafik sigortası fiyatları

2018 YILI zorunlu trafik sigortası fiyatları

Zorunlu Trafik sigortası yasalarla yaptırılması zorunlu tutulan bir sigortadır. Yaptırılmaması durumunda para cezasının dışında araç trafikten men edilip otoparka çekilmektedir. Zorunlu Trafik sigortasının zorunlu olmasının dışında araç sahibinin bütçesini koruyucu özelliği vardır. Bu nedenle Zorunlu trafik sigortanızı mutlaka yaptırın. Trafik sigortanızı yaptıracağınız tek yer Tam yetkili sigorta acenteleridir. Çünkü herhangi bir trafik kazasında siz suçlu olsanız da zarar göre karşı tarafın ve 3. kişilerin zararlarını öder. Trafik sigortasının limit ve teminatları standarttır, sadece sigorta şirketleri arasında fiyatlar değişkenlik gösterir.

2018 Zorunlu Trafik sigortası fiyatlarını değiştiren kriterleri “2018 Trafik Sigortası Fiyatları” makalemizden öğrenebilirsiniz. Zorunlu Trafik sigortası satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Zorunlu Trafik Sigortanızı riski beklemeden yaptırın, kayıplarınız olmasın ve zarara uğramayın. En uygun Zorunlu Trafik sigorta fiyatlarına iletişim bölümünden yetkili arkadaşlarımıza danışarak bilgi alabilirsiniz.

2018 YILI için Zorunlu trafik sigortası
Zorunlu trafik sigortası fiyatı hesaplama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır