Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

2018 Tahmini Araç Sigortası Fiyatı

2018 Tahmini Araç Sigortası Fiyatı

Araç sigorta hesaplama işlemi ile hazırlanan sigorta paketleri farklı risklere karşı araçları teminat altına almaktadır. Araç sahipleri uygun sigorta paketinin yanı sıra en ucuz sigorta fiyat teklifi veren araç sigorta şirketini de belirleyerek araç sigortası işlemine başlar. Araç sahipleri, araç sigorta şirketinin hazırlamış olduğu ve aracın teminat altına alınacak risklerinin yazılı bulunduğu,  hesaplama işlemi ile belirlenen sigorta fiyatının yazılı olduğu araç sigorta sigorta poliçesini imzalar. Prim ödemeye başlar. İsteğe bağlı araç  sigorta süresi 1 yıldır ve 1 yıl içerisinde riskler gerçekleştiğinde araç sahibine, araçta meydana gelen hasar tutarı araç  sigorta şirketi tarafından ödenmektedir.

Groupama Sigorta Kasko
2018 Araç Kasko Sorgulama

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır