Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

2018 Araç Kasko Sorgulama

2018 Araç Kasko Sorgulama

Araç sahipleri, isteğe bağlı olarak İnternet ortamında Online 2018 Araç Kasko Sorgulama yaparak, Araçlarını Çarpma, Çarpılma, Devrilme, Hırsızlık, Yuvarlanma, Çalınma, Çalınmaya teşebbüs, Yanma, Sele Suya Kapılma, Depremde zarar görme, yetkisiz kişilerce çekilirken zarar görmesi gibi birçok riske karşı araçlarını kasko kapsamında teminat altına almaktadırlar. Araç sahipleri, Araç kasko sigorta şirketlerinin kasko hesaplama ile oluşturdukları kasko paketlerinden uygun olanını seçerek araçlarını güvence altına alırlar. 2018 Yılı Araç Kasko hesaplaması Araç kasko sigorta şirketlerini temsil eden Tam Yetkili Sigorta Acenteleri tarafından yapılmakta ve kasko hesaplaması, aracın marka ve modeline, aracın durumuna, aracın bulunduğu ile güvence altına alınacak risklerine göre yapılmaktadır. Yapılmış olan Kasko teklifi hesaplamalarıyla belirlenen araç kasko paketleri araç sahiplerine sunulmaktadır. Araç sahipleri kasko hesaplama ile oluşturulan dar kasko, kasko, tam kasko, Genişletilmiş Full kasko, Paketlerinden birisini seçer. Bu durum sonucunda En uygun ve Hesaplı kasko fiyat teklifini veren Tam yetkili sigorta acentesi ile poliçe imzalamakta ve araç kasko sigortası prim ödemesi yapmaktadır. Genişletilmiş Full kasko ile araçlar bütün risklere karşı teminat altına alınmaktadır. Araç kasko sigorta süreleri bir yıldır ve Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir. Birinci yılı dolacak olan kasko poliçesi ile ilgili, Araç sahibi istediği takdirde yeniden araç kasko sigortasını yeniletmektedir. Bu kapsamda aracını tekrar güvenceye almış olacaktır.

2018 Tahmini Araç Sigortası Fiyatı
KASKO Hesaplamak

380.CADDE NO:33/2 Merkez - YENİMAHALLE / ANKARA

0312 332 55 21

hakansigorta@gmail.com

Çankaya Sigorta

Yetkilisi olduğumuz sigorta şirketlerinden, en uygun ve ucuz sigorta teklifini, değerli müşterilerimize sunmak amacıyla oluşturulmuş, birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.

Çankaya Sigorta - Tüm Hakları Saklıdır